Mantolama Sistemleri

Paktherm Isı Yalıtım Sistemleri markası altında; Paktherm Isı Yalıtım Levhaları (EPS, XPS, Taşyünü), Paktherm Isı Yalıtım Levha Yapıştırıcısı, Paktherm Isı Yalıtım Levha Sıvası, Paktherm Donatı Filesi, Paktherm Dübel, Paktherm Fileli PVC Köşe Profili, Paktherm Dekoratif Sıva paket sistem bileşenleri olarak pazara sunulmaktadır.

Isı yalıtımında sistemin bütün olarak performansı önemlidir. Bununla beraber, sistemi oluşturan bileşenlerin TSE / CE / G belgeli ve ETICS sistem belgeli Yapı Malzemeleri Yönetmeliği’ne uygun olması gereklidir. Ancak her bir sistem bileşeninin kalite kriterlerini sağlaması, yönetmeliklere uygun olması ile bütün ısı yalıtım sisteminin performansında başarı sağlanır. Paktherm Isı Yalıtım Sistemleri için önerilen tüm son kat kaplamalarımız su bazlı olduğundan sistemin nefes almasını ve rutubete karşı tam olarak korunmasını sağlar. Başarılı bir ısı yalıtım uygulaması için en önemli konulardan biri yapılan uygulamanın paket bir sistem tercih edilerek yapılmasıdır. Paktherm Isı Yalıtım Sistemi’nde Isı Yalıtım Levhaları ile birlikte sunulan tüm ürünler Paktherm markasının kalite ve güvencesini taşıdığı gibi, Paktherm Isı Yalıtım Sistemlerinin sektördeki tecrübesinin ürünüdür.

Paktherm Isı Yalıtım Sistem bileşenleri; uyum, kalite ve güveni bir arada sunarak sistem başarısını ETICS paket sistem ile garanti altına almaktadır. Isı Yalıtım Sistemi’nin başarısı, aynı zamanda uygulamayı yapan ekibin ehliyetli ve işinin ustası olmasıyla doğrudan ilgilidir. Paktherm Isı Yalıtım Sistemleri uzman usta eğitimleri düzenlemekte ve müşterilerine de bu eğitimleri önermektedir.